Application deadline closed.

Descrierea postului

Suntem o companie în plină expansiune, în căutarea unui contabil junior pasionat și dornic să învețe. Dacă sunteți proactiv și doriți să vă construiți o carieră în domeniul contabilității, aceasta este o oportunitate excelentă pentru a vă alătura echipei Karmen Conta-bill.

Principalele responsabilitati:
Inregistrarea documentelor financiar – contabile (facturi, deconturi de cheltuieli, extrase de banca etc.) in baza de date a societatii in conformitate cu dispozitiile in vigoare;
Colaborarea si cu clientii pentru pregătirea documentelor contabile
Aplicarea principiilor contabile de bază
Pregătirea rapoartelor financiare sub supravegherea unui contabil senior

Cerințe:
Absolvent al unei facultăți de profil economic sau cursuri relevante în domeniul contabilității
Dorința de a învăța și de a se dezvolta în domeniul contabilității
Abilități de lucru în echipă și comunicare eficientă
Atenție la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită
Cunoștințe de bază de calculator (soft de contabilitate reprezinta un avantaj, excel, word etc.)

Beneficii:
Oportunitatea de a învăța și de a se dezvolta într-un mediu de lucru dinamic
Mentorat și ghidare din partea contabililor cu experiență
Pachet salarial competitiv și beneficii adiționale
Posibilități de avansare în carieră în cadrul companiei

Cum să aplicați:
Vă rugăm să trimiteți CV-ul și o scrisoare de intenție la adresa de e-mail office@expertconta-bill.ro . Menționați în subiectul e-mailului “Candidatură Contabil Junior – [Numele dvs.]”. Termenul limită pentru depunerea candidaturilor este 01.02.2024.

Fotografii