ECONOMIST(CONTABIL)

3200 lei - 9000 lei / month

Job Description

 Descrierea jobului :
• înregistrarea contabilă a documentelor aferente achiziţiilor şi vȃnzărilor de produse şi servicii;
• evidenţa şi înregistrarea contabilă a registrului de casă şi a deconturilor, a extraselor de cont;
• evidenţa stocurilor, mijloacelor fixe,obiectelor de inventar;
• verificarea soldurilor clienţi/furnizori;
• verificarea corectitudinii soldurilor din balanţa contabilă şi realizarea corecţiilor necesare;
• organizarea inventarierii lunare a stocurilor şi a inventarierii anuale a patrimoniului societaţii;
• arhivarea documentelor financiar-contabile;
• urmărire avansuri plătite către furnizori.

Beneficii:
posibilitate de a acumula experienţă din diverse domenii;
posibilitate de avansare;
pachet salarial atractiv, cuprins între 3.200 lei-9.000 lei;
tichete de masă în valoare de 30 de lei tichetul/zi în funcţie de numărul de zile lucrătoare ;
bonusuri pentru rezultate deosebite şi cadouri de sărbători;
beneficiază de toate sărbatorile legale ,ţinȃnd cont şi de religia fiecărei persoane în parte;
program de lucru: LUNI-VINERI:08:00-16:00, pauza de masă inclusă în program;
birou , vestiar,sală de mese , frigider, toaletă cu duş;
asigurăm, după caz, şcolarizarea şi perfecţionarea personalului în domeniu de activitate,în cadrul firmei şi prin cursuri externe;
firma dispune de un colectiv tȃnăr, dinamic, prietenos , implicat şi dornic să îndrume persoanele noi angajate.