Economist

3000 lei - 6000 lei /lună

Descrierea postului

Societate din domeniu contabilitate-consultanță fiscală-resurse umane – ne marim echipa.

Colega (ul) nostru ne dorim sa aiba:

– studii superioare economice ;

– experiența contabilitate minim 2 ani ;

- cunoașterea legislației contabile si fiscale aplicabile agenților economici;

- cunoașterea pachetului de programe Microsoft Office ;
– Permis de conducere categoria B;
Cel mai important lucru, ca, parteneriatul nostru sa fie unul de exceptie, consideram ca, este atitudinea pozitiva.

– Competenţe în planificare, organizare, delegare, control şi comunicare;

- Vesela dar si serioasa;

- Spirit de iniţiativă in găsirea celor mai optime soluții;

– Experiența in munca cu oamenii
– Capacitatea de previziune şi de evaluare obiectivă;

-Bune abilități de comunicare, capacitate de organizare, planificare și prioritizare;

Beneficii:

•Program flexibil, posibilitate lucru la domiciliu la nevoie
• Mediu de lucru plăcut.